Pagina 1 van 3
musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
11 maart 2012 10:19
door dimi
Wanneer halen jullie de winterjas van de basjoos er weer af ??
Zou het nu al te riskeren zijn ???
Groeten Dimi
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
11 maart 2012 13:15
door djoeke
Ik heb ze hier gisteren verwijderd om veel snot te zien

Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
11 maart 2012 15:39
door pepeverstreken
oei Bart, heb je niet met lichtslangen gewerkt?
Pepe
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
11 maart 2012 17:48
door erna
Ook hier zijn de stammen ineen gevallen. - 12,5 is wat teveel geweest... heb ondertussen al de maurelli's en sikkemensis van boven gehaald. Ze staan nu in de keuken om wat warmer te krijgen. Nog enkele weken en ze kunnen terug de grond in.
groetjes, Erna
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
11 maart 2012 20:06
door KevinC
In de serre en op de zolder zijn ze stillaan al terug aan het groeien en aangezien ze de komende 10dagen al zeker geen vorst meer voorspellen ga ik ze volgend weekend misschien al terug naar buiten halen.
Groetjes
Kevin
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
12 maart 2012 20:05
door Klaas-Jan
Ik heb mijn Basjoo's (5st.) en Sikkimensissen (4st.) een paar weken geleden al uitgepakt, allemaal in orde en ze zijn zonder bescherming al een halve centimeter gegroeid
Eergisteren ook mijn 3 Maurelli's al in de volle grond gezet... Ja ik heb zin in de zomer!
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
12 maart 2012 20:23
door Roger
Ik heb de basjoo's ook al uitgepakt helaas geen stam meer te zien, en tevens 3 Sikkimensissen geplant in de volle grond.
Roger
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
12 maart 2012 20:35
door johny1981
mogen die allemaal al in de grond dan?
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
12 maart 2012 20:53
door djoeke
Ik wacht toch nog even hoor ben volop bezig met alles in de serre te zetten om ze wat op gang te trekken .
De maurelli blijft zeker nog even op de logeerkamer staan .
Re: musa basjoo uitpakken

Geplaatst:
12 maart 2012 21:40
door p e t e r
Ik heb vandaag mijn Maurelli en Ventricosum verhuist van de logeerkamer (constante 10° nu) naar de veranda waar de temperatuur wisselend is van het weer (tussen de 7° en 27°).
Hij kan nu alvast wakker worden van zijn winterslaap en zijn groeiseizoen starten. Voorlopig geef ik nog steeds geen water.
@Dimi: ik had gehoopt dat deze wat lichter zouden zijn dan voor de winter maar dat viel me nog lelijk tegen. Bereid je al maar voor
