Pagina 1 van 2

admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 04 sep 2010 10:39
door lily-anne
Hallo,
Ik ben al een tijdje op zoek naar " Admire " van Bayer om preventief en curatief te gebruiken tegen mineervliegjes .Iemand een idee waar ik dit zou kunnen vinden in België -Of welk product heeft een gelijkaardige werking en kan in potten binnen gebruikt worden ( mag natuurlijk geen gassen afgeven zodat we zelf in gevaar komen , omdat de veranda aan het huis is ,en de deuren naar de living vaak open staan )
Ik zou het binnenkort preventief willen gebruiken bij de planten die binnen moeten overwinteren , zodat er in het begin al geen larven in de potten zitten - Zodra ik dan een plant heb waar ik regelmatig vliegjes op de bodem zie, dan zou ik die extra behandelen - samen met gele plakstroken ,hoop ik dan dit probleem de komende winter te voorkomen .
Zouden pieren Admire kunnen overleven ? Ik vraag dit, omdat ik bij het verpotten vaak een pier of 2 in elke pot doe, omdat die zo'n gunstige invloed hebben op de potgrond en het gemakkelijk opnemen van meststoffen bevorderen ...

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 04 sep 2010 11:03
door lapalmeraie
@Eduard:

Is dit het product?

Afbeelding

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 04 sep 2010 12:16
door shusui
Ik geloof dat het in België niet meer verkocht mag worden.
Als je over de grens zoekt (NL) vind je het wel.
Ik heb het gehaald in de intratuin van Geleen.

Gr, Sven

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 04 sep 2010 13:10
door lapalmeraie
Echt? Meestal is het omgekeerd :mrgreen:

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 04 sep 2010 23:23
door lily-anne
Ik twijfel of het product dat op de foto staat van toepassing is - dit is duidelijk tegen luizen en witte vlieg - ik denk dat er duidelijk admire op moet staan en dat zie ik hier niet
Hopelijk weet er iemand zeker of het nog in België mag verkocht worden en waar , of dat er een gelijkwaardig product is, dat je op de potgrond moet gieten ,zodat de larven van de rouwvaren mug dood gaan .
groetjes
Lily-Anne

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 05 sep 2010 07:06
door liesgorter
Lily-anne, het staat rechts onder op de verpakking, klein geschreven. Ik heb het ook bij Intratuin gehaald, maar dan in Heerlen.Ook heb ik het hier in Belgie niet gevonden.
Vaak zijn hier de bestrijdingsmiddelen verboden die je in Nederland nog gewoon krijgt. Hier is een zeer scherpe bestrijdingsmiddelenwet, heeft een tuinder me verteld.

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 05 sep 2010 10:20
door lapalmeraie
Inderdaad helemaal rechts onderin staat steeds de naam bij BayerGarden producten.
In dat geval Admire N.

Vrgr
Niek

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 11 okt 2010 20:16
door lily-anne
eindelijk Admire gevonden , maar spijtig genoeg naar Nederland moeten gaan omdat ik het in België niet kon vinden .Ik heb er maar meteen 2 meegebracht omdat ik zag dat het maar voor 33 l is en die ben heb je vlug nodig als je alles moet gaan behandelen
groetjes
Lily-Anne

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 11 okt 2010 20:26
door djoeke
waar in nederland heb je het dan gevonden ?

Re: admire van Bayer waar te koop in België?

BerichtGeplaatst: 11 okt 2010 22:46
door wsnbm
Ja voor betere gif moet je in Nederland zijn :o