Pagina 1 van 1

Door schade en schande....

BerichtGeplaatst: 14 apr 2014 14:06
door Mul60
Als er een nachtvorstje wordt voorspeld dan is het hier altijd raak....
Ga het nu anders doen....de maurelli's naar binnen en de Gunnera's lekker toedekken en zo heb ik er nog wel een paar....maar ze krijgen het nu ietsje warmer.

"Tegen de Pasen krijgen we mogelijk te maken met zeer fraai lenteweer en temperaturen tot 20 graden of meer! De kou spitst zich vooral toe op de nacht van dinsdag naar woensdag. Onder een heldere hemel en bij windstille condities kan het zeer sterk afkoelen. Lokaal gaat het kwik onderuit tot rond het vriespunt maar aan de grond kan het volgens Weeronline.nl 5 graden of meer gaan vriezen. Slecht nieuws dus voor bloemen en planten"

Re: Door schade en schande....

BerichtGeplaatst: 14 apr 2014 14:41
door Eduard
Hoi Chris, die weersite overdrijft meestal, het zal zeker op plaatsen tot lichte grondvorst kunnen komen, je reactie is logies zeker na de schade die je gehad hebt, hier gaan de jonge boomvarens ook even binnen kijken ;)
Groet, Eduard.

Re: Door schade en schande....

BerichtGeplaatst: 17 apr 2014 23:00
door Andriesh90
Hier is het niet onder de 1 graden gekomen vlak boven de grond :)