Pagina 1 van 1
Gestopt

Geplaatst:
01 dec 2010 20:35
door Gerrit Graat
Hoi Allemaal
Met ingang van1 Dec.ben ik definitief gestopt met alle activiteiten voor wat betreft de exotischeplanten beurs van Haps.De beurs in Duitsland 25 April 2011 (2e Paasdag) blijf ik organiseren,
hiervoor zoek ik nog standhouders.
Groetjes Gerrit
http://www.exotischepflanzenmarkt.tk
Re: Gestopt

Geplaatst:
01 dec 2010 21:00
door Christophe
Hey Gerrit,
Jammer om te horen. Blijft de beurs op zich bestaan?
Groeten,
Christophe
Re: Gestopt

Geplaatst:
01 dec 2010 23:43
door Gerrit Graat
Hoi Christophe
Je kunt het beter aan Hennie Verkerk vragen
groetjes Gerrit
Re: Gestopt

Geplaatst:
02 dec 2010 07:38
door liesgorter
Hoi Gerrit,
Ik had je 2 p.m.'s gestuurd.
Verder vind ik het jammer dat je er mee ophoudt, ik verheugde me al op de mijn 2e beurs het komende jaar. Hopelijk kunnen jullie het oplossen(er zal wel iets geweest zijn, anders geeft men zoiets toch niet zomaar op)voor de 2e pinksterdag in 2011.
Re: Gestopt

Geplaatst:
02 dec 2010 22:35
door Eduard
Hoi Gerrit, ik hoop toch ook van ganse harte dat deze beurs blijft bestaan, incl. Gerrit Graat Want dat kan toch niet zonder die organisator die overal te vinden is op die prachtbeurs! Ik wil Hennie niet als minder afdoen, maar toch, het was iets van jullie en ik hoop dat je je bedenkt en jullie weer samen zien rondlopen volgend jaar
Gr. Eduard.
Re: Gestopt

Geplaatst:
03 dec 2010 01:31
door hent v
Hoi
ik ga eerst alles op een rijtje zetten of ik alleen doorga .
Ik hoop dan in januari met een definitief besluit te komen.
Gr Hent
Re: Gestopt

Geplaatst:
03 dec 2010 01:38
door orinoco
Mogen we toch allen hopen...Samen met de beurs bij Canna-Banana behoort de beurs in Haps tot de beteren.Ik denk dat vele forumleden dit ook vinden!
Groet,
Ben
Re: Gestopt

Geplaatst:
05 dec 2010 21:08
door arian1970
Zou inderdaad zeer jammer zijn ben er nu ook al drie keer geweest en was altijd zeer gezellig en kwam altijd met nieuwe planten thuis.
Hoop dat het blijft bestaan.
Arian