Pagina 1 van 1

ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 13:33
door jaak
Ik heb gisteren voor de eerste maal twooba gebruikt om mijn foto's op het forum te plaatsen in mijn foto album,ik klik altijd eerst eens op voorbeeld om te zien of dat alles in orde is en dat was ook zo,nadien heb ik op bevestigen geklikt en kan ik mijn foto's niet zien,heb ik iets fout gedaan :?:
Bij twooba heb ik de foto's geupload daarna klikken op forum links,de link kopieren en dan plakken in mijn nieuw bericht,wat doe ik fout :?:

groeten, Jaak

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 14:49
door Christophe
Kan je eens een voorbeeldlink doorgeven aub? Dus een link van Twooba?

Mvg,
christophe

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 14:50
door Christophe
Ok, gevonden, ik bekijk het even ;)

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 15:06
door Christophe
Jaak, ik heb je account bekeken en ik vind geen foto's van je op de server, noch gegevens in de database. Het lijkt er precies op dat je foto's hebt geupload, en dan verwijderd hebt, mss per ongeluk? Verder zie ik geen fout. Kan jij nogmaals de foto's uploaden aub en eens testen? Eventueel met een of twee foto's om te starten, dan zien we verder ;)

christophe

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 15:16
door jaak
wel Christophe,nu je het zegt ik heb die gisteren na dat alles gedaan was ook alle foto's bij twooba verwijderd,waarschijnlijk mocht dat dan niet.
ik zal alle foto's weer uploaden.

groeten, Jaak

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 15:28
door jaak
Christophe,het is opgelost bedankt voor de hulp,mogen die foto's dan niet verwijderd worden op twooba :?: kan ik dan new folder gebruiken om daar al mijn foto's in te plaatsen want anders word het denk ik na een poos een warboel.

groeten, Jaak

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 15:31
door Christophe
Je kan Twooba vergelijken als een online desktop interface, maw een weergave van jouw foto's die op de server staan. De foto's moeten idd wel degelijk op de server blijven staan om zichtbaar te zijn op andere websites. Het is het plan om deze foto's in mapjes te steken, bv; 'Fot'os reis costa rica' met dan die bepaalde foto's erin ;) Je kan ook mapjes in mapjes steken, enz.

ik ben volop bezig om de functionaliteit van twooba verder uit te breiden, dus wordt vervolgd ;)

Mvg,
christophe

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 16:52
door jaak
ok Christophe,het word me stilletjes aan duidelijk,nog eens bedankt

groeten, Jaak

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 16:54
door Dimi Exotisch Hofke
:lol: @ Jaak :tong: ;)

Re: ik kan mijn foto's niet zien

BerichtGeplaatst: 24 jul 2012 17:19
door jaak
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fluiten: :fluiten: :lol:

groeten, Jaak