Pagina 1 van 1

Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 20 jan 2012 16:27
door Dim
Hallo allemaal

Iemand bracht voor mij dit mee uit vakantie al weet ik niet meer waar het vandaan komt. Het was klein toen ik het kreeg en in een half jaar tijd is het toch al 10 cm omhoog geschoten. Toen ik het kreeg zag het er uit als een klein vetplantje. Nu komt er ook een zijscheut uit.

Iemand een idee?

Re: Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 20 jan 2012 17:45
door palmgek
Aloe arborescens vermoed ik. Erg leuke plant, in de zomer lekker buiten en in de winter naar binnen. Onverwarmd en zo licht mogelijk. Hier bloeid hij ieder begin van de winter ;)

Groeten, Richard

Re: Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 20 jan 2012 21:11
door Dim
palmgek schreef:Aloe arborescens vermoed ik. Erg leuke plant, in de zomer lekker buiten en in de winter naar binnen. Onverwarmd en zo licht mogelijk. Hier bloeid hij ieder begin van de winter ;)

Groeten, Richard




Dag Richard

Ik hoop het. Ik heb ondertussen de foto's gezien van jouw plant in bloei en tis een zeer mooie plant.

Van welke leeftijd kan ik bloei verwachten denk je?

Greets Dim

Re: Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 22 jan 2012 05:12
door palmgek
Geen idee hoe oud mijn exemplaar is. Hier groeit hij niet echt snel. Maar dat vind ik niet erg zolang hij maar ieder jaar bloeid :lol:

Groeten, Richard

Re: Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 02 feb 2012 19:39
door freddy
Aloe akkoord, maar arborescens ?
Aan het blad te zien zou ik zeggen Aloe milotii of Aloe dewinteri.
Er zijn zoveel Aloesoorten dat het moeilijk is een jonge plant zonder bloemen juist te identificeren.

Re: Meegebracht uit vakantie

BerichtGeplaatst: 03 feb 2012 15:18
door Dim
ik heb die milotii opgezocht en idd het zou deze kunnen zijn daar mijn plant meer in de hoogte groeit dan de arborescens van richard.

We wachten geduldig af tot er bloei komt.

Dim