Fargesia murieliae bruin & groeit niet meer.

Ziet jouw plant of boom er momenteel minder goed uit of heb je last van ongedierte op je planten? Stel dan hier gerust je vragen hoe je je planten weer gezond kan maken.

Fargesia murieliae bruin & groeit niet meer.

Berichtdoor Nody op 29 mei 2012 10:26

Ik heb vorig najaar een Fargesia murieliae gekocht en gesplitst om in twee langwerpige plantenbakken te doen voor mijn balkon. Ik wilde zo een groen heg creƫren.

Sindsdien is hij steeds verder afgetakeld en had ik de hoop dat hij in het voorjaar wel weer nieuwe scheuten zou gaan maken.

Dat is helaas nog steeds niet gebeurt. Is er nog hoop?

Dode bamboe.JPG
Vorige maand nog een enkel groen blaadje, nu helemaal dor. Stengels nog wel beetje groen.
Dode bamboe.JPG (270.26 KiB) 1498 keer bekeken
Avatar gebruiker
Nody
 
Berichten: 607
Geregistreerd: 14 nov 2011 00:12
Woonplaats: Arnhem
23 bedankjes

Re: Fargesia murieliae bruin & groeit niet meer.

Berichtdoor Klaas-Jan op 29 mei 2012 12:31

In principe zijn ze goed winterhard. Maar in een bak, en dan langwerpig dus waar de vorst meteen in slaat, gaat die winterhardheid met sprongen achteruit. Het is moeilijk in te schatten aan de hand van een foto en het heeft natuurlijk met meerdere omstandigheden te maken, wind, vorst, vocht.
Gewoon nog even geduld hebben maar naar mijn idee ziet het er niet best uitaangezien er dan al lang leven in gezeten had.
Avatar gebruiker
Klaas-Jan
 
Berichten: 415
Geregistreerd: 16 maart 2011 21:33
Woonplaats: Nieuw-Weerdinge (Drenthe)
34 bedankjes


Keer terug naar Plantendokter: wie weet raad?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten