In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.
Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.
Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.
We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.
Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.
Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.
Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.
Hoi, ik zou die op zo gedraineerd mogelijke grond zetten en niet te veel bemesten. Ik heb wel ervaring met de pulchella, maar deze stond in pot en vroor dood.... Deze zou als goed is, ongeveer net zo hard zijn. Vooral in de volle zon doet die het beste en is die het meest winterhard.
Heb jij misschien zaadjes beschikbaar van jouw Eucalyptus gunnii? Weet jij ook of jouw Eucalyptus gunnii een ondersoort is of niet? bijvoorbeeld 'Diviracata' of 'Blue ice'? Wij hadden in het verleden een Eucalyptus urnigera (zie foto's), maar vanwege een verplichte verhuizing in verband met sloop van onze oude woning, moest deze Eucalyptus urnigera omgekapt worden.
Bij voorbaat dank voor jouw informatie, met vriendelijke groet, Thérèse, Ingrid & Willy
Bijlagen
wandelende_takken_en_voedselplanten_005.jpg (327.78 KiB) 8652 keer bekeken
wandelende_takken_en_voedselplanten_006.jpg (329.43 KiB) 8652 keer bekeken
wandelende_takken_en_voedselplanten_007.jpg (387.85 KiB) 8652 keer bekeken
wandelende_takken_en_voedselplanten_008.jpg (343.85 KiB) 8652 keer bekeken
wandelende_takken_en_voedselplanten_009.jpg (423.6 KiB) 8652 keer bekeken