Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

onbekende plant

Heb jij planten of zaden waar je de naam niet van weet? Plaats hier je foto's en waarschijnlijk kan iemand op het forum je wel verder helpen.

onbekende plant

Berichtdoor GeertsP op 05 sep 2022 20:35

Hallo Forum,

iemand een idee in welke familie/geslacht deze thuishoort?
Volgens mij heb een vergelijkbare soort in Frankrijk gezien welke meer een soort struik was
(ca 1 m hoog) en de bloemen hadden dezelfde vorm maar waren een mix van geel en rood/oranje?

Peter
Bijlagen
IMG-20220904-WA0000.jpg
IMG-20220904-WA0000.jpg (243.07 KiB) 4241 keer bekeken
GeertsP
 
Berichten: 15
Geregistreerd: 05 dec 2011 16:51
0 bedankjes

Re: onbekende plant

Berichtdoor RandyK op 05 sep 2022 21:09

Dit is Salvia x'Amistad' .

Qua bloeivorm misschien verward met een crocosmia? Dat is echter niet echt een struik te noemen, gokje.
RandyK
 
Berichten: 128
Geregistreerd: 26 jan 2019 20:52
15 bedankjes


Keer terug naar Plantenidentificatie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 26 gasten