In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.
Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.
Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.
We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.
Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.
Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.
Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.
Ik weet zeker dat het bij de Aldi was. Maar wel die in Nederland, ik heb ook wel eens gelezen op dit forum dat er wat bij de Aldi in aanbieding was maar dat was er toen ook niet.
Makkelijk wintertje Voorkant doen het goed naar mijn idee. Tr.Wagnerianus en Tr.Fortunei week geleden geplant, vorige heeft het voorjaar 2013 speerrot niet overleefd. Tr.Wagnerianus Tr. Takil Tr. Kumaon Tr. Fortunei (linker volledig hersteld na afzaagen! @voorjaar 2013)
Ziet er goed uit, maar staan ze niet een beetje te dicht bij de muur ? Ik zou er toch minstens een meter van blijven, de kroon wordt anders teveel tegen de muur gedrukt.