

er zijn genoeg mensen die hier wel voor gaan, zelf vind ik een solitaire stam met kroon het mooiste....
Zie hier toen mijn exemplaar nog in pot stond, de mooist houdbare omdat je in pot goed kunt aansturen in de volle grond gaat dat niet maar op!

![]() | 1030 bedankjes |
![]() | 13 bedankjes |
![]() | 1030 bedankjes |
![]() | 88 bedankjes |
![]() | 1030 bedankjes |
Gouden HandPalm schreef:Er zijn wel middelen op de markt waarmee je het bloeden van stammen van boomvarens en caudices van cycaden kunt remmen en desinfecteren.
Dat spul wordt ook altijd op de hoofdstam van cycaden gesmeerd als er kleinere 'suckers' vanaf worden gesneden. Op YouTube staan daar een aantal filmpjes over. Wellciht kun je die man (een Zuid-Afrikaanse Griek, als ik me niet vergis) vragen welk middel hij daarvoor gebruikt.
Scheuren lijkt me inderdaad geen optie, je zult moeten gaan zagen. Met een beetje geluk hou je twee Dicksonia's over.
(Ik zag op FB, John, dat al je cycads het nog prima doen. Prachtig, dat je ze zo goed hebt kunnen houden! Doet me plezier)
![]() | 13 bedankjes |
![]() | 13 bedankjes |
![]() | 13 bedankjes |
![]() | 1030 bedankjes |
Keer terug naar Boomvarens en varens
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten