Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

Re: Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Berichtdoor Berry op 23 maart 2012 12:22

Dat is jammer Niek! Wat een pracht plant heb je daar, hoop dat die snel hersteld! Wat zonde dat je zo een mooi groot blad verliest.

Even off-topic als dat mag :$ heb je deze zelf gezaaid of gekocht en hoe oud is die?
Avatar gebruiker
Berry
 
Berichten: 672
Geregistreerd: 04 okt 2011 12:42
Woonplaats: Heerlen
44 bedankjes

Re: Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Berichtdoor lapalmeraie op 23 maart 2012 15:24

Zelf gezaaid op 26-01-2009.
Hier te lezen hoe:
http://palmvrienden.net/lapalmeraie/2009/04/ravenala-zaaien/
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14602
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
871 bedankjes

Re: Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Berichtdoor Berry op 23 maart 2012 21:28

Idd. Die pagina van je heb ik gebruikt om ze te zaaien en verzorgen!
Bedankt voor de hulp die je verleend op de site!
Avatar gebruiker
Berry
 
Berichten: 672
Geregistreerd: 04 okt 2011 12:42
Woonplaats: Heerlen
44 bedankjes

Re: Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Berichtdoor lapalmeraie op 26 maart 2012 14:40

:thai:
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14602
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
871 bedankjes

Re: Hoe gaat het met jullie Ravenala ?

Berichtdoor hanscazan op 02 nov 2020 00:30

27 pagina's verder, dank voor dit interessante leesvoer! We gaan 2 exemplaren via Ron (11-08-2020) verkregen door de winter te trekken. Vanwege de inspirerende foto's van Niek hierbij mijn "winterstart" ,vorige week naar binnen gehaald dus reeds een aantal nachten van 7-8C gehad, van mijn exemplaren 50cm zonder pot, met reeds 3 nieuwe bladeren verkregen in de koude kas en alvast ook maar 2 Nicolay's aangeschaft :lol: .
Deze staan, reeds voorbehandeld tegen ongedierte, in onze vol op zuid serre, op vensterbank, met minimum temperatuur van 15C en max 20 naast de Joey en bismarckia en de 2 nicola's dus.
1e learning, staan waarschijnlijk nu te nat :oops: .... :thai: ,
Dank voor het delen van jullie ervaringen,
Hoop dus na alles gelezen te hebben in het voorjaar nog een update te mogen geven 8-) ,
Groet Hans
Bijlagen
20201101_2 x Ravenala.jpg
20201101_2 x Ravenala.jpg (234.22 KiB) 3972 keer bekeken
Avatar gebruiker
hanscazan
 
Berichten: 1489
Geregistreerd: 26 maart 2015 14:01
Woonplaats: Bergen op Zoom
175 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Majestic-12 [Bot] en 47 gasten