Vanuit mijn opleiding loop ik stage op een reptielenafdeling in een een grote zaak in Denhaag, Avonturia De Vogelkelder. Dit is een grote dierenspeciaalzaak met dierenpark waaronder een grote vijver met trachy en vele roebelinii's om heen geplant. Met overplaatsen van dieren vond ik een Phoenix roebelinii met een flinke kop beschadiging door het gewicht van een iguana iguana.
Deze mocht ik overnemen want deze stond klaar om de container in te gaan, blad was zo groen, verder een prima plant alleen beetje vernield


Alle bladeren zagen er nog prima uit, deze zijn allemaal weg geknipt want deze hebben toch geen nut meer door dat ze geknakt waren.

Het gaat dus niet om een vorstprobleem, schimmel o.i.d. maar een beschadiging door een grote leguaan

Ik houdt de watergift in de gaten, als de palm valt te redden dan gaat deze mee naar huis.
