Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Mijn website is volledig geüpdatet

Plaats hier nieuws en tips in verband met de exotische planten hobby.

Mijn website is volledig geüpdatet

Berichtdoor maurits187 op 22 feb 2014 21:02

Bij deze wou ik even laten weten dat mijn website volledig is geüpdatet. Ik ben zo`n beetje 2.5 maand met de site aan de gang geweest, maar het resultaat mag er zijn.

Voor de mensen die mijn site nog niet kennen is hier de link:
www.tropische-tuin.nl

Ik heb nu ook bij alle planten vermeld wat mijn bevindingen zijn betreft de winterhardheid, informatie over vermeerderen door zaaien of stekken, verzorging en waar men een plant kan kopen waar ik over schrijf. De pagina met de links naar exotische kwekerijen en bedrijven waar men exotische plantenzaden kan kopen is ook geüpdatet. Natuurlijk vind ik het hartstikke leuk als men de site of een specifieke pagina 'liked', want op die manier krijg ik natuurlijk ook weer een beetje eer van mijn werk.
maurits187
 
Berichten: 97
Geregistreerd: 08 jun 2009 11:56
Woonplaats: schoonebeek
8 bedankjes

Re: Mijn website is volledig geüpdatet

Berichtdoor Anthe op 22 feb 2014 21:19

Ik ben juist even gaan zien. Heel informatieve site en ook interessant omdat er eigen ervaring wordt meegedeeld.
:applaus: :thumb_up: :applaus:
Avatar gebruiker
Anthe
 
Berichten: 292
Geregistreerd: 14 okt 2012 16:42
Woonplaats: Kortrijk (België)
32 bedankjes


Keer terug naar Nieuws en tips

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 15 gasten

cron