Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Even niet bereikbaar

Plaats hier nieuws en tips in verband met de exotische planten hobby.

Even niet bereikbaar

Berichtdoor p e t e r op 21 nov 2019 09:41

Met de eerste echte koude van dit jaar bleek ons forum ook even vast te vriezen.

Voor het ontdooiproces hebben we even moeten wachten op de externe hosting. Nu zou alles echter opgelost moeten zijn.

Laat de spam over de bijverwarming voor de winter maar komen ;)
Groetjes,
P e t e r
Mijn fotopagina: http://palmvrienden.net/forums/viewtopic.php?f=49&t=2070&start=510
De winter is de echte uitdaging van onze hobby maar geef mij de zomer maar.
Avatar gebruiker
p e t e r
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 5287
Geregistreerd: 18 aug 2009 21:40
Woonplaats: Geel
448 bedankjes

Re: Even niet bereikbaar

Berichtdoor Eduard op 21 nov 2019 11:30

Gisteravond bedoel je, dat was te merken, wel een goede rustige periode gekozen voor het onderhoud ;)
2017 min. -08.1ºC --- max. 34.7ºC
2018 min. -08.6ºC --- max. 37.2ºC
2019 min. -07.0ºC --- max. 41.1ºC
2020 min. -05.0ºC --- max. 37.1ºC
2021 min. -09.1ºC --- max. 33.2ºC
2022 min. -09.0ºC --- max. 39.7ºC
Avatar gebruiker
Eduard
 
Berichten: 10517
Geregistreerd: 30 nov 2009 22:59
1041 bedankjes

Re: Even niet bereikbaar

Berichtdoor hanscazan op 21 nov 2019 23:31

Tx Peter :thumb_up: .
Onze Clima staat vooralsnog rustig te pruttelen in de schuur op 5C minimum, van het weekend in belgie maar weer eens nieuwe cristal petroleum halen. IIG t/m begin december nog easy te handelen ;) .
Rest van de banaantjes onder gebract in een manage, bij aanhoudende vorst de verwrmde schuur in, anders wordt het te stil rond de winter maanden toch :D
gr Hans
Avatar gebruiker
hanscazan
 
Berichten: 1489
Geregistreerd: 26 maart 2015 14:01
Woonplaats: Bergen op Zoom
175 bedankjes


Keer terug naar Nieuws en tips

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 23 gasten

cron