Dejagere schreef:Juli was bijna recordwarm,aug 0,1° gemid warmer dan normaal,sept tot nu toe gemid normaal.De zomer was iets warmer dan normaal,cijfermateriaal van Of.meetstation Waregem West Vl.Dus klagen mag niet,we hadden ook 2 dagen te Waregem met meer dan 34 ° en dat in het westen van het land plus nog 6 d van rond de 29° .En O ja het wordt hoe meer ik het bekijk een natte winter;koud misschien wel maar het westen heeft meer kans op zachter weer ,de Atl.Oceaan is immers opvallend warm, dus iedere keer bij even w of zw wind felle dooi en zachte temp.
Dat van de temperaturen geloof ik allemaal wel, ik kan thuis in de zomer de kachel ook op 30 graden zetten en dan is het ook warm, veel belangirjker is het aantal zonne-uren, de uren dat we na zo'n belachelijke winter vitamine Z kunnen opnemen

Wat zegt het meetstation in Waregem daarvan
Zowiezo is het bij ons in de hele maand augustus niet meer dan 3x boven de 25 graden geweest, dat is best karig voor een zomermaand natuurlijk.
En september is ronduit koel, koelt zelfs al af onder de 10 graden 's nachts.