Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Even voorstellen

Nieuwe gebruikers kunnen zichzelf en/of hun tuin hier even voorstellen.

Re: Even voorstellen

Berichtdoor Patty op 05 maart 2010 17:47

Welkom emve1980 en veel plezier op dit forum!
Patty
Patty
 
Berichten: 556
Geregistreerd: 07 apr 2009 19:48
Woonplaats: Oosterhout, Gelderland
29 bedankjes

Re: Even voorstellen

Berichtdoor TropiRo op 05 maart 2010 18:42

Ook namens mij welkom.

Gr, Ro
Boompje groot, plantertje dood.

www.myfernshop.com
Avatar gebruiker
TropiRo
 
Berichten: 2792
Geregistreerd: 29 apr 2009 11:11
Woonplaats: Amsterdam
112 bedankjes

Re: Even voorstellen

Berichtdoor emve1980 op 24 jun 2010 11:03

Het heeft even geduurd, maar eindelijk beginnen de zaden te kiemen. Ze waren dus nog goed. Inmiddels heb ik er 10 met een kiemwortel van ongeveer 5 cm.

Ook de TF zaden die ik van Christophe heb gekregen doen het goed, 3 van de 10 zijn inmiddels gekiemd. De WR zijn voor 90% gekiemd.
emve1980
 
Berichten: 14
Geregistreerd: 04 maart 2010 10:11
1 bedankjes

Re: Even voorstellen

Berichtdoor Patty op 24 jun 2010 19:02

Ohjee, pas op het exotenvirus slaat toe!!!!!
Patty
Patty
 
Berichten: 556
Geregistreerd: 07 apr 2009 19:48
Woonplaats: Oosterhout, Gelderland
29 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Even voorstellen?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten