Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Arbutus zaden

Post hier al je vragen in verband met het zaaien en stekken van exotische planten.

Arbutus zaden

Berichtdoor JohanP op 07 dec 2014 22:40

Hoi,

Wie weet waar Arbutus zaden te koop zijn, geen Arbutus Unedo, die zijn wel te vinden, we hebben vooral interesse in zaden van Arbutus Andrachne of een andere soort met gladde stam.

Gezien de veelvoorkomendheid van de plant in het buitenland (Griekenland) gingen we er van uit dat zaden wel te vinden zouden zijn, net als van Arbutus Unedo, maar het valt dus enorm tegen, geen enkele winkel lijkt ze te hebben, alleen Unedo.

Mocht iemand ze toevallig hebben liggen, er ervaring mee hebben, ze ooit gekocht heeft of wat dan ook dan horen we graag waar het zaad vandaan gekomen is.
JohanP
 
Berichten: 18
Geregistreerd: 29 aug 2012 16:29
2 bedankjes

Re: Arbutus zaden

Berichtdoor mayja1 op 08 dec 2014 07:22

Marian
mayja1
 
Berichten: 282
Geregistreerd: 26 dec 2012 11:44
Woonplaats: Terschelling
43 bedankjes


Keer terug naar Zaaien en stekken

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten