Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

welke plant(boom) uit Tenerife

Heb jij planten of zaden waar je de naam niet van weet? Plaats hier je foto's en waarschijnlijk kan iemand op het forum je wel verder helpen.

welke plant(boom) uit Tenerife

Berichtdoor jaak op 15 jul 2023 20:19

Ik heb zaailingen gekregen van iemand die naar Tenerife geweest is , natuurlijk geen foto maar hij zei dat het van een boom zou zijn , maar welke ? Iemand enig idee ?

DSC02602 (Middel).JPG
DSC02602 (Middel).JPG (210.09 KiB) 6990 keer bekeken


DSC02603 (Middel).JPG
DSC02603 (Middel).JPG (188.07 KiB) 6990 keer bekeken
We leven allemaal onder dezelfde hemel,maar we hebben niet allemaal dezelfde horizon

viewtopic.php?f=49&t=1772#p18157------Jaak zijn tuin
Avatar gebruiker
jaak
Moderator
Moderator
 
Berichten: 1802
Geregistreerd: 28 jul 2009 13:54
Woonplaats: Temse Oost-Vlaanderen
156 bedankjes

Re: welke plant(boom) uit Tenerife

Berichtdoor tankton op 15 jul 2023 21:28

Blad doet me denken aan tecoma stans
We are here to care for the garden
tankton
 
Berichten: 544
Geregistreerd: 11 okt 2021 10:45
43 bedankjes

Re: welke plant(boom) uit Tenerife

Berichtdoor jaak op 17 jul 2023 14:17

Dat zou het wel eens kunnen zijn als ik wat foto's daarvan bekijk , alvast bedankt tankton :thumb_up:
We leven allemaal onder dezelfde hemel,maar we hebben niet allemaal dezelfde horizon

viewtopic.php?f=49&t=1772#p18157------Jaak zijn tuin
Avatar gebruiker
jaak
Moderator
Moderator
 
Berichten: 1802
Geregistreerd: 28 jul 2009 13:54
Woonplaats: Temse Oost-Vlaanderen
156 bedankjes


Keer terug naar Plantenidentificatie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 19 gasten