Zoals sommigen wel weten mag ik zo heel af en toe in het weekend een dagje uit van mijn baas als ik ergens twee weken ben.
Begin december was ik een heel weekend in San Diego. Echt een prachtige stad, met een ideaal klimaat voor onze afwijking, maar redelijk onbetaalbaar om te wonen. Als je bent uitgekeken op de protserige hotels, de te grote auto's, veel en vet eten en de rijkelijke voorraad en plastische aangepast vrouwelijk 'schoon', dan is Balboa Park een goed alternatief.
Het is een groot park, met gratis entree (altijd goed voor de gemiddelde Nederlander...) vol met grasvelden, fonteinen, wandelpaden, kunstmusea en ......een botanische 'kas' en een palmvallei.
Ik was in verband met de kerst events in het park een dag later gegaan en ook erg vroeg (08:00). Pas om 5 uur was ik terug in mijn saaie en veel te dure hotel.
Hieronder een impressie. Vul gerust aan waar namen ontbreken (bewust dan wel onbewust) en ik voeg ze toe.
Gr
Rob