Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Nostalgie

In deze rubriek kan je al je vragen posten over boomvarens zoals Dicksonia, Cyathea, Cibotium, ... en andere varens.

Re: Nostalgie

Berichtdoor pepeverstreken op 07 feb 2015 11:49

draco schreef:Een weelderig mooie tuin, Pepe, zo rond de vijver :thumb_up: Ik neem aan dat je het eendenkroos niet zelf hebt uitgekozen :cry: Ik vind het een drama, maar hoe kom je er vanaf?


ik vind de eendenkroos prachtig in de vijver , meestal verdwijnt ze in de winter , na de winter komt het gedeeltelijk terug maar het valt wel mee ;

grts

Pepe
pepeverstreken
 
Berichten: 1238
Geregistreerd: 22 nov 2010 17:04
Woonplaats: kontich
104 bedankjes

Re: Nostalgie

Berichtdoor Dimi Exotisch Hofke op 09 feb 2015 19:28

Jawadde, da's daar ook al ferm gegroeid Pepe :thumb_up: Echt prachtige exemplaren in top conditie. Bedankt voor de foto's, ik geniet ervan :thai:
Groeten Dimi ! ;)

Mijn Exotisch Hofke (Video's) -> Hier klikken
Avatar gebruiker
Dimi Exotisch Hofke
 
Berichten: 3854
Geregistreerd: 23 jun 2009 21:23
Woonplaats: Sint-Niklaas
397 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Boomvarens en varens

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten