Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Monnierara Millenium Magic

Als je vragen of berichten hebt over orchideeën mag je ze in deze rubriek plaatsen.

Monnierara Millenium Magic

Berichtdoor nl-mark op 28 okt 2015 14:48

Beste mensen,

Op internet kwam ik een bijzondere orchidee tegen, de Monnierara Millenium Magic. Het is een orchidee met bijzondere bijna zwarte bloemen en een eveneens bijzondere groeiwijze. Hebberig heb ik gegoogeld, maar ik kan geen Nederlandse verkopers vinden. Is iemand bekend met deze orchidee en eventuele verkooppunten?
nl-mark
 
Berichten: 5
Geregistreerd: 10 jun 2014 19:44
0 bedankjes

Re: Monnierara Millenium Magic

Berichtdoor arpad veldhuis op 28 okt 2015 19:21

het is wel een plant die best wel moeilijk is (ik weet niet of je verstand van orchideen hebt?)je kan het misschien hier proberen
http://www.orchidwubben.com/

maar ik waarschuw je nu al als je er 1 kan kopen schrik niet van de prijs:P
ik ben niet verslaafd,ik hebt gewoon teveel planten
arpad veldhuis
 
Berichten: 812
Geregistreerd: 03 aug 2009 10:34
Woonplaats: hengelo ov
57 bedankjes

Re: Monnierara Millenium Magic

Berichtdoor nl-mark op 28 okt 2015 21:41

Dat ze duur zijn had ik al gezien! Maar ik hoop er toch een te kunnen vinden. Ik weet dat er een "gebruiksaanwijzing" bij zit :D
nl-mark
 
Berichten: 5
Geregistreerd: 10 jun 2014 19:44
0 bedankjes

Re: Monnierara Millenium Magic

Berichtdoor arpad veldhuis op 28 okt 2015 21:48

ik ben niet verslaafd,ik hebt gewoon teveel planten
arpad veldhuis
 
Berichten: 812
Geregistreerd: 03 aug 2009 10:34
Woonplaats: hengelo ov
57 bedankjes


Keer terug naar Orchideeën

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten