Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Ziet jouw plant of boom er momenteel minder goed uit of heb je last van ongedierte op je planten? Stel dan hier gerust je vragen hoe je je planten weer gezond kan maken.

musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Berichtdoor dimi op 22 maart 2011 22:57

Mijn lasiocarpa heb deze winter buiten laten staan in een grote pot ,zou deze nog terug uitschieten binnenkort.Was al een redelijke plant voor de winter met vele zijscheuten.Ik hoop in ieder geval dat ie terug opkomt.
Follow me on instagram
exotic_garden_hasselt
dimi
 
Berichten: 418
Geregistreerd: 22 maart 2011 11:43
Woonplaats: Hasselt Belgie
23 bedankjes

Re: musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Berichtdoor lapalmeraie op 23 maart 2011 22:29

Om dat te kunnen zeggen zal je iets meer details moeten geven.

Heeft hij vorst gehad?
Hoe is de wortelknol nu?
...

Vrg
Niek
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14602
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
871 bedankjes

Re: musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Berichtdoor dimi op 29 maart 2011 06:27

Ja heeft veel vorst gehad .
Staat in grote aardewerkpot.
Musa basjoo is al aant groeien dus zal wel niets meer zijn .

Groeten Dimi
Follow me on instagram
exotic_garden_hasselt
dimi
 
Berichten: 418
Geregistreerd: 22 maart 2011 11:43
Woonplaats: Hasselt Belgie
23 bedankjes

Re: musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Berichtdoor amourath op 29 maart 2011 08:30

De lasiocarpa is wel trager hoor, bij de mijne is er ook nog geen significante groei te zien... maar als de knol vorst heeft gezien (en in een pot zullen zeker wortels kapot gevroren zijn) dan vrees ik er wat voor. Kan je hem niet voorzichtig uitgraven, dan zie je meteen hoe hij ervoor staat? Als hij nog hard is kan je hem opnieuw oppotten in verse grond en iets warmer zetten, als hij rot is kan je een ander beginnen zoeken ;)
Professionele paardenfotografie - http://www.e-horse.be
Avatar gebruiker
amourath
 
Berichten: 2770
Geregistreerd: 14 jul 2009 09:04
Woonplaats: Waregem
112 bedankjes

Re: musa lasiocarpa in pot buiten overwinterd

Berichtdoor dimi op 29 maart 2011 09:10

zal nog even wachten en dan eens opgraven.
Heb nog wel enkele uitlopers van vorig jaar genomen dus heb nog wel wat.
Follow me on instagram
exotic_garden_hasselt
dimi
 
Berichten: 418
Geregistreerd: 22 maart 2011 11:43
Woonplaats: Hasselt Belgie
23 bedankjes


Keer terug naar Plantendokter: wie weet raad?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 7 gasten