CPO stelt zich voor

Nieuwe gebruikers kunnen zichzelf en/of hun tuin hier even voorstellen.

CPO stelt zich voor

Berichtdoor cpo op 17 maart 2011 10:43

Corrine is mijn naam, ik woon nog geen jaar in Maarssen en nadat we het huis grondig hebben verbouwt zijn we eind vorig jaar zomer in onze tuin begonnen. De tuin waar al 15 jaar niets meer aan was gedaan was compleet overwoekerd met meters en meters klimop. Prunussen met stammen waar een eik jaloers op zou zijn, een gouden regen van 7 meter hoog, 5 stammen en heel dik, om maar een kleine indruk te geven. Kortom heel veel snoei en zaagwerk en toen hadden we een kale tuin.
Er is 50 kuub grond bijgekomen en zo ploeteren we dit jaar voorjaar verder.
Een tropische tuin moet het gaan worden, met niet al te gekke en bijzondere (vaak dure) planten. We houden het bij diverse yucca's, heel veel fatsia japonica, afgewisseld met aucuba, uiteraard trachycarpus fortunei (groot en klein) chamaerops humilis, eucalyptis, musa basjoo enz.
We houden van dieren en hebben 6 zijdehoentjes, 2 hanen en 4 hennen, we hebben nu nog 1 pekingeend (de andere is net overleden). Verder hebben we regelmatig bezoek van dieren in onze tuin, vlaamse gaaien, roodborstjes, diverse vinken en mezen, boomkruipers, halsbandparkieten, egels, vleermuizen en het wemelde vorig jaar van de padden, kikkers en salamanders. Met onze beek in aanleg hopen we de amfibien een goed onderkomen te geven, we hebben een tijdelijke vijver gemaakt voor onze vrienden, maar we weten niet of ze daar nog in zitten.
Bijlagen
_3001727klein.jpg
halsbandparkieten komen regelmatig langs
_3001727klein.jpg (155.36 KiB) 4347 keer bekeken
vlaamse gaai.jpg
vlaamse gaai.jpg (85.63 KiB) 4347 keer bekeken
grote bonte specht.jpg
grote bonte specht.jpg (75.67 KiB) 4347 keer bekeken
egel eet kippenvoer.jpg
1 van de 2 egels die elke dag komen eten
egel eet kippenvoer.jpg (80.67 KiB) 4347 keer bekeken
Groetjes, Corrine

http://www.corrinep.nl
Avatar gebruiker
cpo
 
Berichten: 2050
Geregistreerd: 06 jan 2011 16:21
Woonplaats: Maarssen
52 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor amourath op 17 maart 2011 10:59

Wat een leuke dieren krijgen jullie daar in de tuin! Vooral die halsbandparkiet zal zich daar straks weer helemaal thuis voelen tussen de exotische planten :)
Professionele paardenfotografie - http://www.e-horse.be
Avatar gebruiker
amourath
 
Berichten: 2770
Geregistreerd: 14 jul 2009 09:04
Woonplaats: Waregem
112 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor lapalmeraie op 17 maart 2011 11:06

En hierbij dan nog eens een officieel "hartelijk welkom". :thumb_up:
Altijd leuk zo'n voorstelling.

Jouw woonplaats kan ook ingevuld worden in het gebruikersprofiel.
Zo komt dit onder jouw avatar te staan bij elke berichtje.
Erg handig om een idee te krijgen van jouw klimaat in topics over verzorging, winterbescherming e.d. maar natuurlijk ook bij het aanbieden, aankopen of ruilen van plantjes ;)

Vrgr
Niek
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14517
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
856 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor Dejagere op 17 maart 2011 13:35

Welkom en goed dat je ook voorzieningen aanlegt voor allerlei dieren,want en tuin zonder dieren(egels, kikkers,libellen en vlinders vind ik maar zwak).Gr Eddy
Dejagere
 
Berichten: 1027
Geregistreerd: 18 nov 2009 19:01
Woonplaats: Ingooigem West Vl
45 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor cpo op 17 maart 2011 16:50

Inderdaad een tuin zonder dieren is geen tuin, dus een bijenkastje komt er ook nog in en we moeten nog een vleermuiskasteel maken voor onze batmans 2 kleine vleermuisjes vliegen hier altijd in het rond. Voer is er altijd genoeg voor vogels en egels.

Ik zal mijn woonplaats invullen, dacht dat ik dat al had gedaan?? niet dus
Groetjes, Corrine

http://www.corrinep.nl
Avatar gebruiker
cpo
 
Berichten: 2050
Geregistreerd: 06 jan 2011 16:21
Woonplaats: Maarssen
52 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor Ronnie D op 17 maart 2011 17:44

Welkom, leuk al die diertjes in de tuin. Gaat alleen niet lang goed bij ons :( heb een engelse stafford die gek is op bewegende diertjes, Achter vogels en konijnen aan rennen die krijgt hij meestal niet te pakken maar een egel gaat ze mee gooien. Gelukkig zie ik dat optijd dat ik hem straf kan geven en de stekels uit zijn kop, borst en schouders halen en het egeltje nog levend voor in het bos zetten.
Ronnie D
 
Berichten: 353
Geregistreerd: 25 nov 2010 11:11
Woonplaats: Mill
12 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor cpo op 17 maart 2011 17:48

Oeps dat is minder! Ik had in mijn vorige tuin echt een mega grote egel, die kwam de eieren van mijn eend leegeten, alleen wat mijn eend het daar weer niet mee eens, dus die viel de egel aan voor zover een eend een egel kan aanvallen. Ik heb plat gelegen van het lachen, wat een situatie zeg! haha :lol:
Groetjes, Corrine

http://www.corrinep.nl
Avatar gebruiker
cpo
 
Berichten: 2050
Geregistreerd: 06 jan 2011 16:21
Woonplaats: Maarssen
52 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor Christophe op 17 maart 2011 17:49

Vooralsnog welkom op het forum! :welkom:
Avatar gebruiker
Christophe
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 8141
Geregistreerd: 09 aug 2008 20:12
Woonplaats: Stekene (Oost Vlaanderen)
222 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor wsnbm op 17 maart 2011 23:35

Hartelijk welkom!

Prachtige foto's van die vogels.
Groet,
John
Avatar gebruiker
wsnbm
 
Berichten: 2457
Geregistreerd: 26 jul 2010 10:43
Woonplaats: Rotterdam
186 bedankjes

Re: CPO stelt zich voor

Berichtdoor francois eijkhout op 18 maart 2011 09:02

Van Harte welkom op dit toffe forum hopenlijk kunnen we van elkaar leren Groeten Francois :welkom:
Avatar gebruiker
francois eijkhout
 
Berichten: 1308
Geregistreerd: 09 jan 2010 15:31
Woonplaats: Oude Tonge Zuid Holland
84 bedankjes

Volgende

Keer terug naar Even voorstellen?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten