In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.
Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.
Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.
We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.
Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.
Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.
Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.
Nog een paar nieuwe fotos met wat er nu al staat. Is het 1ste jaar en wil 1st proberen deze de winter door te krijgen . Zou niet graag alles na 1 winter kwijt zijn (door gebrek aan ervaring).
Herschaalde kopie van DSCF0579.jpg (46.62 KiB) 5279 keer bekeken
Herschaalde kopie van DSCF0580.jpg (53.52 KiB) 5279 keer bekeken
Herschaalde kopie van DSCF0582.jpg (49.78 KiB) 5279 keer bekeken
Herschaalde kopie van DSCF0583.jpg (48.54 KiB) 5279 keer bekeken
Herschaalde kopie van DSCF0584.jpg (39.12 KiB) 5279 keer bekeken
Herschaalde kopie van DSCF0586.jpg (44.55 KiB) 5279 keer bekeken
Ziet er zeker heel mooi uit goe gedaan En ben er bijna zeker van als het exotenvirus echt goed aanslaagd , er volgend jaar zeker nog een border met exoten bij zal komen