Wij hebben sinds 1,5 jaar een grote (stamhoogte 1,50 m) Trachicarpus Wagnerianus in de volle grond staan. Nu gaan we over 2 maanden verhuizen, dat betekend dat onze Trachycarpus verplant moet worden aan het einde van het groeiseizoen, niet ideaal.
Wat is wijsheid?
Kan ik de palm nu uitgraven met een zo groot mogelijke kluit en straks ergens in oktober terug zetten in de volle grond? Of moet ik de palm uit graven en in een zo groot mogelijk pot laten overwinteren in een verwarmde kas en volgend voorjaar, april/mei, terug zetten in de volle grond? Of zijn er misschien nog andere opties waar ik niet aangedacht heb?
Ik weet niet zo goed wat hier het verstandigst is om te doen, we zouden het toch betreuren als ons sieraad het niet haalt

Wie weet raad?
groetjes Mariska