Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Musa pups

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

Musa pups

Berichtdoor Msd-ron op 29 okt 2012 11:50

Hoe verzorg ik de musa pups in de winter. Kan ik ze in woon of slaapkamer zetten. Tips iemand.
HibiscusXXL
Avatar gebruiker
Msd-ron
 
Berichten: 10
Geregistreerd: 14 aug 2012 21:04
0 bedankjes

Re: Musa pups

Berichtdoor callewaert op 29 okt 2012 21:42

gewoon op en dokere plaats zoals de moederplant overwinteren :)
callewaert
 
Berichten: 24
Geregistreerd: 06 sep 2012 20:39
Woonplaats: kortemark
1 bedankjes

Re: Musa pups

Berichtdoor Palm Section op 29 okt 2012 22:02

Ik zou de pups op een lichte plaats zetten en toch voorzichtig laten doorgroeien.
wel niet te nat ;)
Avatar gebruiker
Palm Section
 
Berichten: 537
Geregistreerd: 06 apr 2011 11:41
Woonplaats: Koekelare
42 bedankjes

Re: Musa pups

Berichtdoor p e t e r op 29 okt 2012 22:12

Over welke soort gaat het?
Hoelang zijn ze reeds gezaaid of gescheiden?

Over het algemeen is het idd beter bij kleine planten deze lichtjes te laten doorgroeien omdat ze vaak gevoeliger zijn voor wortelrot en niet de reserve hebben om na de winter terug te herstellen.
Groetjes,
P e t e r
Mijn fotopagina: http://palmvrienden.net/forums/viewtopic.php?f=49&t=2070&start=510
De winter is de echte uitdaging van onze hobby maar geef mij de zomer maar.
Avatar gebruiker
p e t e r
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 5287
Geregistreerd: 18 aug 2009 21:40
Woonplaats: Geel
448 bedankjes


Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 39 gasten