Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

musa basjoo

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

musa basjoo

Berichtdoor kolck op 19 jun 2013 10:05

heb een vraagje heb dit jaar voor het eerst een basjoo, maar ik heb gemerkt als het zonnig is dat de bladen slap gaan hangen is dat normaal of water tekort, krijgt elke dag water .
zag ook dat er onderin het nieuwe blad kleine zwarte beestjes zitten denk bladlus hoe zijn die te bestrijden.

grt tonny
Laatst bijgewerkt door kolck op 19 jun 2013 14:43, in totaal 1 keer bewerkt.
kolck
 
Berichten: 87
Geregistreerd: 29 apr 2012 15:11
Woonplaats: nijmegen
2 bedankjes

Re: musa basjoo

Berichtdoor Sodiac op 19 jun 2013 10:36

Dat bladeren van zo'n basjoo wat slap gaan hangen is vrij normaal. Dat doen ze om de verdamping tegen te gaan in de volle zon. Je kunt 's avonds nog eens kijken als de zon weg is, dan zou alles weer mooi moeten zijn.
Avatar gebruiker
Sodiac
 
Berichten: 475
Geregistreerd: 06 jun 2010 21:25
Woonplaats: Noord-Brabant, NL
41 bedankjes

Re: musa basjoo

Berichtdoor Berry op 20 jun 2013 12:24

Heb je misschien een foto van de beestjes?
Avatar gebruiker
Berry
 
Berichten: 672
Geregistreerd: 04 okt 2011 12:42
Woonplaats: Heerlen
44 bedankjes

Re: musa basjoo

Berichtdoor hanne op 03 sep 2013 17:11

En als de bladeren naar binnen krullen is dat normaal
hanne
 
Berichten: 75
Geregistreerd: 03 sep 2013 14:12
0 bedankjes

Re: musa basjoo

Berichtdoor Marcje op 03 sep 2013 19:38

Teken van water te kort volgens mij , en hier ook voorgehad

savonds goed nat zetten ;)
Marcje
 
Berichten: 17
Geregistreerd: 17 jul 2013 20:16
1 bedankjes


Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 60 gasten