Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Nieuw lid

Nieuwe gebruikers kunnen zichzelf en/of hun tuin hier even voorstellen.

Re: Nieuw lid

Berichtdoor erna op 06 nov 2013 10:53

hallo,

:welkom: op dit forum, en veel lees-en schrijfplezier !

Wat ik me afvraag, hoe kom je aan zo'n nickname ? Ik vind Riny veel mooier... :P

groetjes, Erna
erna
 
Berichten: 3305
Geregistreerd: 07 maart 2010 16:14
Woonplaats: Keiem-Diksmuide
374 bedankjes

Re: Nieuw lid

Berichtdoor Phyllonemus op 13 nov 2013 11:56

erna schreef:hallo,

:welkom: op dit forum, en veel lees-en schrijfplezier !

Wat ik me afvraag, hoe kom je aan zo'n nickname ? Ik vind Riny veel mooier... :P

groetjes, Erna

Hi Erna dankjewel.

Hoe kom ik aan die nickname ?
Die komt van van mijn andere hobby, die nu even stil staat, namelijk het houden van de enige echte vissen, Meervallen dus !
Mijn forumnaam is afgeleid van mijn favoriete meerval, zie foto :
Afbeelding
Avatar gebruiker
Phyllonemus
 
Berichten: 6
Geregistreerd: 29 okt 2013 12:12
0 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Even voorstellen?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten