Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

fotos van mijn nieuwe hobby

Op dit forum kan je je foto's en YouTube video's delen met andere leden van het forum. Zet video's tussen youtube - tags.

Re: fotos van mijn nieuwe hobby

Berichtdoor Devil op 21 nov 2013 21:48

]Photoshop. maar je kan mss ook een ander tekenprogramma gebruiken en dan de afbeeldingen die ik heb zoals het gras en de turf ect.. Erin verwerken. Tis beetje beneden men niveau wat ik nu gemaakt heb haha. Maar het belangrijkste is er en ik Wou er niet teveel tijd insteken. Maar als ik wat verder kan helpen stuur me dan een mailtje :thumb_up:

:off_topic: in bijlage wat ik normaal maak met photoshop e.d.

image.jpg
image.jpg (194.19 KiB) 2127 keer bekeken
Bijlagen
image.jpg
image.jpg (113.79 KiB) 2127 keer bekeken
Avatar gebruiker
Devil
 
Berichten: 268
Geregistreerd: 06 okt 2013 23:24
Woonplaats: Overijse, Vlaams-brabant, belgie
10 bedankjes

Re: fotos van mijn nieuwe hobby

Berichtdoor trachypalm op 21 nov 2013 21:51

floor plannet is ook leuk :thumb_up:
bekijk ook eens mijn tuin viewtopic.php?f=49&t=10593 Groetjes,
Hendrik
Avatar gebruiker
trachypalm
 
Berichten: 455
Geregistreerd: 04 feb 2013 20:17
Woonplaats: Friesland
8 bedankjes

Re: fotos van mijn nieuwe hobby

Berichtdoor Devil op 21 nov 2013 21:58

Je kan ook bij merken van buitenverlichting (de duurdere merken dan) meestal heel goede tuinontwerpers vinden. Met zwembaden en exotisch terras en rotsen en zelf palmbomen. + je kan direct je verlichting erbij doen :lol:
Avatar gebruiker
Devil
 
Berichten: 268
Geregistreerd: 06 okt 2013 23:24
Woonplaats: Overijse, Vlaams-brabant, belgie
10 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Foto album en video

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 14 gasten