Als ik jullie adviezen en ervaringen zo lees, dan is er voor het naar buiten plaatsen wat te zeggen (mits droog en vorstvrij), als voor het andere, namelijk gewoon wachten op meer zekerheid qua weersverwachting. Het ligt er dus mede een beetje aan, of je bereid bent om met de potten te moeten slepen en/of dat je ze droog (onder afdak) kunt plaatsen of dat je bereid moet zijn de planten weer te beschermen (in te pakken) bij kouder weer.
Nou ja, laat ik ze voorlopig nog maar gewoon even met rust en kijk ik over een paar weekjes wel, hoe de voorspellingen er dan bij staan.
Overigens, in mijn berging ligt de temperatuur in een gemiddelde winter tussen de 5 en 10 graden, dit jaar (vooral de laatste weken) is het er enkele graden warmer, zo rond de 12 tot 14 graden, mede vanwege dit gegeven, vroeg ik dan ook naar jullie advies.

Vr. groet, Patrick