Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Musa Basjoo Pups Advies

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

Musa Basjoo Pups Advies

Berichtdoor dick1954 op 26 jul 2017 21:31

Hallo Allemaal,
Bij mij in de buurt staat een Musa basjoo.Ik zelf heb zo grote nog nooit ergens gezien hij komt nu al tot aan de dakgoot.Nu heb ik gevraagd of ik wat pups mocht afsteken en was geen probleem.Ze stonden ver vanaf de moederplant.Ik heb ze alle twee met kluit af kunnen steken.Nu mijn vraag wat is het beste om ze over te houden.Ze zijn 20cm wat is beter de pot in de schaduw of in de zon.Veel water of weinig water.
dick1954
 
Berichten: 105
Geregistreerd: 02 jul 2014 10:50
1 bedankjes

Re: Musa Basjoo Pups Advies

Berichtdoor p e t e r op 27 jul 2017 13:58

Nu in de zomer mag je deze gerust zon en water geven.

In de winter vorstvij, matig tot droog overwinteren.
Groetjes,
P e t e r
Mijn fotopagina: http://palmvrienden.net/forums/viewtopic.php?f=49&t=2070&start=510
De winter is de echte uitdaging van onze hobby maar geef mij de zomer maar.
Avatar gebruiker
p e t e r
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 5287
Geregistreerd: 18 aug 2009 21:40
Woonplaats: Geel
448 bedankjes

Re: Musa Basjoo Pups Advies

Berichtdoor dick1954 op 27 jul 2017 21:31

Bedankt peter voor je advies.
dick1954
 
Berichten: 105
Geregistreerd: 02 jul 2014 10:50
1 bedankjes


Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 33 gasten

cron