Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Wortelrot Basjoo

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

Re: Wortelrot Basjoo

Berichtdoor marinus op 09 apr 2018 22:29

Als het blad begint te krullen en geel wordt. is het tijd om te stoppen met mesten heb ik zelf bij ondervinding dat een basjoo ook teveel mest kan geven.
Zelfde als met water geven een kleine basjoo kan ook verrotten

Waaorm doe je het zelf niet als het zo goed gaat!!!
marinus
 
Berichten: 2862
Geregistreerd: 30 sep 2011 03:04
105 bedankjes

Re: Wortelrot Basjoo

Berichtdoor Subwoofer op 21 apr 2018 20:15

Het blad word geel met natuurlijke mest, of kunstmest?
Subwoofer
 
Berichten: 207
Geregistreerd: 23 apr 2014 17:06
Woonplaats: W-vlaanderen
21 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 38 gasten