Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Groei albizia

Op dit forum kan je terecht met al je vragen over olijfbomen, albizia's, eucalyptus, jacaranda en andere exotische bomen en struiken.

Groei albizia

Berichtdoor Gervers op 21 jun 2018 10:10

Hallo ik heb sinds vorig jaar zomer twee albizia julibrissin rosea. De 2 planten staan in een grote pot met Mediterrane grond en in de zon in de serre. Afgelopen winter waren de bladeren (takjes) helemaal afgevallen van alle twee de planten, maar dit voorjaar kwamen ze weer helemaal vers groen terug. Nu heeft 1 van de planten een beetje gelige bladeren en de bladeren gaan ook niet open. Ze staan uit de wind in onze serre waar het altijd met een beetje zon al lekker warm is. Ze krijgen 1x in de week een beetje water. Dit plantje deed vorig jaar ook al niet erg zijn best, wat zou het kunnen zijn??????? ik heb een plaatje meegestuurd, en ik hoop dat iemand mij kan vertellen wat dit kan zijn en hoe ik deze planten optimaal kan verzorgen.

vr gr
Bijlagen
DSC_0083.JPG
DSC_0083.JPG (130.08 KiB) 2480 keer bekeken
Gervers
 
Berichten: 1
Geregistreerd: 21 jun 2018 09:40
0 bedankjes

Re: Groei albizia

Berichtdoor derfske op 22 jun 2018 20:31

meet je grond eens na met een vochtmeter. in mijn serre word het behoorlijk warm. en is een "beetje" water niet genoeg
inflatie = diefstal, kapitalisme = moderne slavernij, democratie = een illusie, c02 = goed voor planten, fijnstof is pas slecht, "don't believe your tell lie vision", het probleem is niet degene die slecht zijn, het zijn de gene die het toelaten
derfske
 
Berichten: 490
Geregistreerd: 18 nov 2015 01:47
Woonplaats: landgraaf
51 bedankjes


Keer terug naar Exotische bomen en struiken

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast