Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

HB-101

Ziet jouw plant of boom er momenteel minder goed uit of heb je last van ongedierte op je planten? Stel dan hier gerust je vragen hoe je je planten weer gezond kan maken.

HB-101

Berichtdoor Pater-ik op 06 jul 2010 21:48

Hallo iedereen,
Heeft er iemand ervaring met dit product? Het is een organische bladmeststof en je hebt er maar een paar druppels in 1l water van nodig. Ik zou dit gebruiken bij de cycas' maar heb er schrik van dat het te sterk zou zijn.
G'tjs
Patrick
Avatar gebruiker
Pater-ik
 
Berichten: 546
Geregistreerd: 05 maart 2009 11:27
Woonplaats: Liedekerke
23 bedankjes

Re: HB-101

Berichtdoor Grad85 op 06 jul 2010 23:16

Je kunt beter eens in een Ned. Growshop kijken voor zoiets.
Die prijs doet nou niet echt vermoeden dat het een topproduct is.
ik heb goede ervaringen met Peters profesional : http://www.scottsprofessional.com/en/pe ... oster.html.

Gr Grad
Gr Grad
Avatar gebruiker
Grad85
 
Berichten: 583
Geregistreerd: 01 jun 2009 22:32
21 bedankjes

Re: HB-101

Berichtdoor Christophe op 06 jul 2010 23:54

Hier kan je het product ook kopen, maar heb er zelf geen ervaring mee: http://www.wereldzaden.nl/index.php?action=page&group_id=10000039&lang=NL
Avatar gebruiker
Christophe
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 8141
Geregistreerd: 09 aug 2008 20:12
Woonplaats: Stekene (Oost Vlaanderen)
222 bedankjes


Keer terug naar Plantendokter: wie weet raad?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 11 gasten

cron