Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

brugmansia

Ziet jouw plant of boom er momenteel minder goed uit of heb je last van ongedierte op je planten? Stel dan hier gerust je vragen hoe je je planten weer gezond kan maken.

brugmansia

Berichtdoor Eddy op 13 jul 2010 17:30

mijn planten verliezen na 2 a 3 dagen reeds hun bloemen !!
Wat kan daar de oorzaak van zijn , of is dit normaal ???

Groetjes
Eddy
 
Berichten: 2
Geregistreerd: 11 jul 2010 07:51
0 bedankjes

Re: brugmansia

Berichtdoor KevinC op 13 jul 2010 17:35

Dit zou wel eens kunnen komen door de warmte/droogte denk ik. ;)

Groetjes
Kevin
Groetjes,
Kevin
KevinC
 
Berichten: 1691
Geregistreerd: 27 sep 2009 18:30
Woonplaats: Keerbergen
60 bedankjes

Re: brugmansia

Berichtdoor Eddy op 13 jul 2010 17:50

KevinC schreef:Dit zou wel eens kunnen komen door de warmte/droogte denk ik. ;)

Groetjes
Kevin


Bedankt voor de reactie maar heb dit wel ieder jaar , en bij mijn ouders ook !
En toch krijgen ze voldoende water en meststof

grtz
Eddy
 
Berichten: 2
Geregistreerd: 11 jul 2010 07:51
0 bedankjes

Re: brugmansia

Berichtdoor Patty op 14 jul 2010 09:15

Als je zegt dat je plant voldoende water en voeding krijgt en de plant ziet er goed uit zou het ook nog wel eens aan de soort kunnen liggen. Zelf heb ik 6 soorten Brugmansia's en in bloeitijd zit er echt verschil. Hier is de eerste volledig aan het bloemen, de tweede begint net kelken aan te maken en de andere doen nog niets. Het verschilt per plant hoelang de bloemen eraan blijven. Ik moet eerlijk zeggen dat ik 3 dagen ook wel kort vindt maar ik heb het per bloem nog nooit bijgehouden. Zal vanaf vandaag bijhouden hoelang hier 1 bloem bloeit.

Als je meer informatie wilt kan je dit artikel lezen. http://users.telenet.be/ronsmans/tuinbo ... ompet.html

Je hoort van mij hoelang 1 bloem hier bloeit.

groeten Patty
Patty
 
Berichten: 556
Geregistreerd: 07 apr 2009 19:48
Woonplaats: Oosterhout, Gelderland
29 bedankjes


Keer terug naar Plantendokter: wie weet raad?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 25 gasten

cron