Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Kanonskogelboom

Op dit forum kan je terecht met al je vragen over olijfbomen, albizia's, eucalyptus, jacaranda en andere exotische bomen en struiken.

Kanonskogelboom

Berichtdoor FreekB op 27 aug 2020 05:57

Goede morgen vanuit het verre Zuid oosten.

Ik heb afgelopen maart 5 kleine boompjes gekocht van de Kanonskogelboom, Couroupita guianensis, Ton Sala Langka in het Thais. Ik heb ze meteen in de volle grond gezet op een schaduw rijke plek en ze doen het erg goed. Soms worden er wel wat bladeren aangetast door insecten maar dan bespuit ik ze met een oplossing van water met houtazijn. Hier 2 foto's van de boompjes en ook enkele foto's zoals hij moet worden gemaakt in een resort op Khao Yai.
Bijlagen
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (1) (Small).jpg
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (1) (Small).jpg (175.25 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (2) (Small).jpg
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (2) (Small).jpg (189.48 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (1) (Small).JPG
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (1) (Small).JPG (129.94 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (7) (Small).JPG
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (7) (Small).JPG (219.4 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (6) (Small).JPG
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (6) (Small).JPG (151.55 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (9) (Small).JPG
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (9) (Small).JPG (170.43 KiB) 2990 keer bekeken
Ton Sala Langka -  Couroupita guianensis (11) (Small).JPG
Ton Sala Langka - Couroupita guianensis (11) (Small).JPG (141.29 KiB) 2990 keer bekeken
FreekB
 
Berichten: 34
Geregistreerd: 28 dec 2017 05:44
Woonplaats: Phimai, Thailand
3 bedankjes

Keer terug naar Exotische bomen en struiken

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 10 gasten