Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Houtwerk stucbaar maken

Plaats hier al jouw vragen en ideeën specifiek over tuininrichting, vijvers, bouwwerken, meubilair,...

Houtwerk stucbaar maken

Berichtdoor Mate op 16 feb 2021 01:02

Alo allen,

Ik heb behoorlijk wat hout in de tuin als afscheidingen. Graag zou ik deze zodanig willen maken dat ze gestuuct kunnen worden. Nu heb ik iets gevonden van knauf..namelijk aquapanel outdoor. Dit schroef je op latten die je eerst op bv je schuur of schutting plaatst. Is er iemand die hier ervaring mee heeft?

Thanks.

Gr Matko.
Een klein stukje Dalmatië in mn achtertuintje.
Mate
 
Berichten: 3136
Geregistreerd: 18 feb 2015 09:32
Woonplaats: hoofddorp
371 bedankjes

Re: Houtwerk stucbaar maken

Berichtdoor batdah op 30 maart 2021 01:23

Mij lijkt dat het hout hierdoor langer vochtig blijft en zo gaat rotten...ik zou eerder een betonschuttig overwegen of een muur bouwen..zo had ik dat destijds gedaan..
Groeten vanuit midden Portugal
batdah
 
Berichten: 1161
Geregistreerd: 14 jul 2014 00:43
Woonplaats: Venda Portugal
149 bedankjes

Re: Houtwerk stucbaar maken

Berichtdoor Mate op 01 apr 2021 09:44

Thanks Bath..denk dat dat ook beter en duurzamer is :thumb_up:
Een klein stukje Dalmatië in mn achtertuintje.
Mate
 
Berichten: 3136
Geregistreerd: 18 feb 2015 09:32
Woonplaats: hoofddorp
371 bedankjes


Keer terug naar Tuininrichting

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast