Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

herfst bloeiend sneeuwklokje!

Plaats hier nieuws en tips in verband met de exotische planten hobby.

herfst bloeiend sneeuwklokje!

Berichtdoor lily-anne op 28 okt 2010 13:37

toch zalig zo een herfstbloeiend sneeuwklokje ! De naam is : galanthus reginae olgae.subsp "Cambridge"
Ik heb deze soort voor het eerst in de tuin .Het staat voorlopig nog even buiten, in een potje op de vensterbank van de keuken .Zo kan ik er heel vaak van genieten als ik even naar buiten kijk. Als het uitgebloeid is , dan zal het een ereplaatsje krijgen in de rotstuin zodat het steeds goed zichtbaar zal zijn en ieder jaar , als de herfst begint , een voorproefje van de lente kan geven .Ik hoop dat het goed zal groeien en zal nog wat verdere opzoekingen doen ,om het zo goed mogelijke kansen te geven .
Zijn er nog mensen die een reginae-olgae in de tuin hebben en wat zijn jullie ervaringen hiermee - onder welke omstandigheden groeien ze?
Groetjes
Lily-Anne
Bijlagen
galanthus reginae olgae %22cambridge %22 600.jpg
galanthus reginae olgae %22cambridge %22 600.jpg (164.53 KiB) 1841 keer bekeken
Avatar gebruiker
lily-anne
 
Berichten: 379
Geregistreerd: 09 maart 2010 10:31
Woonplaats: Sint-Niklaas (oost-vlaanderen)
13 bedankjes

Re: herfst bloeiend sneeuwklokje!

Berichtdoor Eduard op 28 okt 2010 13:43

Hoi Lili-Anne, dat is een mooie foto! Ziet er inspirerend uit, ik heb ze niet in mijn tuin!
Gr. Eduard.
2017 min. -08.1ºC --- max. 34.7ºC
2018 min. -08.6ºC --- max. 37.2ºC
2019 min. -07.0ºC --- max. 41.1ºC
2020 min. -05.0ºC --- max. 37.1ºC
2021 min. -09.1ºC --- max. 33.2ºC
2022 min. -09.0ºC --- max. 39.7ºC
Avatar gebruiker
Eduard
 
Berichten: 10517
Geregistreerd: 30 nov 2009 22:59
1041 bedankjes


Keer terug naar Nieuws en tips

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 19 gasten