Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Onze aarde !?

Plaats hier nieuws en tips in verband met de exotische planten hobby.

Onze aarde !?

Berichtdoor wsnbm op 20 maart 2011 00:26

Wat is er allemaal aan de hand??


Japan.
Libië.
Israel.
En ijsbeer Knut is dood.

Wat gebeurt er allemaal ??



:shock:
Groet,
John
Avatar gebruiker
wsnbm
 
Berichten: 2457
Geregistreerd: 26 jul 2010 10:43
Woonplaats: Rotterdam
186 bedankjes

Re: Onze aarde !?

Berichtdoor Eduard op 20 maart 2011 00:34

Hoi John,

Japan . heel erg!
Libië . hoogste tijd!
Isreal. komt nooit goed!
Knut. gebrek aan aandacht naar alle tumult van het eerste jaar!
Gr. Eduard.
2017 min. -08.1ºC --- max. 34.7ºC
2018 min. -08.6ºC --- max. 37.2ºC
2019 min. -07.0ºC --- max. 41.1ºC
2020 min. -05.0ºC --- max. 37.1ºC
2021 min. -09.1ºC --- max. 33.2ºC
2022 min. -09.0ºC --- max. 39.7ºC
Avatar gebruiker
Eduard
 
Berichten: 10517
Geregistreerd: 30 nov 2009 22:59
1041 bedankjes

Re: Onze aarde !?

Berichtdoor orinoco op 20 maart 2011 01:06

Iets wat ik me al jaren afvraag John.Het is allemaal niet zo makkelijk te omvatten,maar als je ziet wat er in een relatief korte tijd allemaal veranderd is (in 30-40 jaar?). En voor de sceptici:dit is geen gezeur over "die goeie ouwe tijd". Alle kwesties,zowel op humanitair als op natuurgebied schijnen alleen maar te escaleren.En ik volg dit al op een bewuste manier sinds de jaren 70. Mensen individualiseren steeds meer,de verbondenheid met de natuur verdwijnt steeds sneller...Kijk naar het item over Japan op dit forum.Valt opeens stil,komen daarna de onvermijdelijke grapjes en dan helemaal niets meer...Het interesseert ons gewoon niet (genoeg) meer.
Mij wordt weleens verweten dat ik meer op heb met de natuur dan met de mens. Dat is dan toch een beetje vergezocht (?)( :fluiten: ),maar in dit opzicht kies ik in ieder geval altijd de kant van de zwakste (mens,dier of zelfs plant).
En niet uit enige vorm van religie of zo (ik ben atheist van de bovenste plank! :lol: ).
Naar mijn mening heeft gewoonweg niemand het recht om over het al dan niet voortbestaan van een ander levend wezen te beschikken/beslissen.Radicaal en provocerend ongetwijfeld,maar dat is wel het minste wat mij interesseert. En ik sta hier voor de volle DUIZEND procent achter.
En John,je lijstje kan vele malen langer gemaakt worden helaas.

Ben
orinoco
 
Berichten: 1364
Geregistreerd: 03 nov 2010 21:43
Woonplaats: Papendrecht (NL)
78 bedankjes


Keer terug naar Nieuws en tips

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 42 gasten

cron