Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Palmenmann

Plaats hier nieuws en tips in verband met de exotische planten hobby.

Re: Palmenmann

Berichtdoor Tosaman op 18 apr 2011 21:52

Ik zal daar ook eens een kijkje gaan nemen, ik moet 6 mei toch in Dortmund zijn en zij zitten er niet ver vandaan. Zal mij benieuwen of ze daar iets leuks in petto hebben.
@Erwin: Die robusta aanbieding hebben ze nu weer.
5-5-2015 lekker naar AC/DC geweest.
Avatar gebruiker
Tosaman
 
Berichten: 492
Geregistreerd: 18 mei 2010 17:05
Woonplaats: Westfriesland (tussen Hoorn en Enkhuizen).
16 bedankjes

Re: Palmenmann

Berichtdoor orinoco op 18 apr 2011 22:04

Ze hebben daar inderdaad een heel leuk assortiment. Toch wel voor sommige soorten een prijsvergelijk maken... Maar is over het algemeen niet duur te noemen. Zou alleen wat dichterbij moeten zijn :cry: Ze doen per mailorder verzenden,maar bijvoorbeeld palmen en boomvarens kies ik liever persoonlijk uit...

Groet,Ben
orinoco
 
Berichten: 1364
Geregistreerd: 03 nov 2010 21:43
Woonplaats: Papendrecht (NL)
78 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Nieuws en tips

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 40 gasten