Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Curcuma Longa

Op het specerijen forum kan je al je vragen kwijt in verband met pepers, paprika, kruiden, gembers, ...

Curcuma Longa

Berichtdoor The Flying Dutchman op 31 okt 2011 18:38

Ik heb een paar rhizomen bestelt van deze plant. Heeft iemand er ervaring mee?? Dit is de echte
Curcuma waar het poeder van gemaakt wordt.

Ron
The Flying Dutchman
 
Berichten: 300
Geregistreerd: 12 mei 2010 18:31
Woonplaats: Gelderland
14 bedankjes

Re: Curcuma Longa

Berichtdoor jos944 op 28 jul 2012 23:16

ik heb hem dit jaar ook voor het eerst in een pot staan.
Het schijnt inderdaad de curcuma te zijn die je kan eten.

maar of je dat moet doen weet ik niet :-)...bedoel je kan beter de knollen droog bewaren en dan volgend jaar weer in een pot zetten
Met Palmen in je tuin ben je elke dag een beetje op vakantie.

Jos en Saskia tuintje
viewtopic.php?f=49&t=11940
jos944
 
Berichten: 1769
Geregistreerd: 12 mei 2012 10:32
Woonplaats: huizen
135 bedankjes


Keer terug naar Specerijen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast