Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Verbranding/krullend blad C.stuttgart

Ziet jouw plant of boom er momenteel minder goed uit of heb je last van ongedierte op je planten? Stel dan hier gerust je vragen hoe je je planten weer gezond kan maken.

Re: Verbranding/krullend blad C.stuttgart

Berichtdoor s.janssen op 16 aug 2012 14:59

Prachtige foto Richard, dit moeten we hebben!! :thumb_up:
Ik zie het als een leermoment, soms heb je van die dingen dat je een overhaaste beslissing neemt. De plant blijft toch in kuip maar daar zie je niets meer van, lekker in de zon achter de Canna indica's!! ;)

Geven jullie soms Jupiler aan de stuttgards? 8-)

Bedankt weer!!
The forest abounded with beautiful objects ; among which the treeferns were, with their bright green foliage and the elegant curvature of their fronds, most worthy of admiration. Charles Darwin 1832
Avatar gebruiker
s.janssen
 
Berichten: 4407
Geregistreerd: 13 nov 2010 23:11
Woonplaats: Biddinghuizen NL
284 bedankjes

Re: Verbranding/krullend blad C.stuttgart

Berichtdoor Dimi Exotisch Hofke op 16 aug 2012 15:49

Niet zo'n knappe foto's als Richard :thumb_up: Maar toch even om jullie de grote te late zien en ook het krullende blad Sylvan ;) Het is dus die pin die er zo uitsteekt in het midden...
De hoogste gaat ook gaan bloeien en ik weet uit ervaring dat die dan nog eens extra in de hoogte schiet :D Mooi is het eigenlijk niet maar wel hoog :tong:
Foto's zijn klikbaar...

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding
Groeten Dimi ! ;)

Mijn Exotisch Hofke (Video's) -> Hier klikken
Avatar gebruiker
Dimi Exotisch Hofke
 
Berichten: 3854
Geregistreerd: 23 jun 2009 21:23
Woonplaats: Sint-Niklaas
397 bedankjes

Re: Verbranding/krullend blad C.stuttgart

Berichtdoor djoeke op 16 aug 2012 16:33

Om jullie larloes te maken ook maar even een foto gaan nemen :D
Die met het bruine blad hebben wel zon canna stutgart
Afbeelding

canna stutgart (2)
Afbeelding

canna stutgart (3)
Afbeelding

canna stutgart (4)
Afbeelding

canna stutgart (5)
Afbeelding
Grtz Bart.

Wil je mijn tuin zien klik dan HIER.
Avatar gebruiker
djoeke
 
Berichten: 3868
Geregistreerd: 01 sep 2009 21:42
Woonplaats: 9170 Sint-Pauwels( oost vlaanderen)
131 bedankjes

Re: Verbranding/krullend blad C.stuttgart

Berichtdoor wsnbm op 16 aug 2012 18:17

Mooie foto's allemaal.

Lekker, het is zomer, tuintjes gaan lekker, mooie foto's op het forum, HEERLIJK ! ! !
En dat allemaal in het rubriekje "WIE WEET RAAD?? " wat staat ons in het foto album te wachten :lol:


:thumb_up:
Groet,
John
Avatar gebruiker
wsnbm
 
Berichten: 2457
Geregistreerd: 26 jul 2010 10:43
Woonplaats: Rotterdam
186 bedankjes

Vorige

Keer terug naar Plantendokter: wie weet raad?

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 7 gasten