Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Zaailingen 'aparte' musa's opgepot.

Op dit forum mag je al je berichten over bananenplanten, canna's, strelitzia's en ravenala plaatsen.

Re: Zaailingen 'aparte' musa's opgepot.

Berichtdoor lapalmeraie op 18 jan 2013 13:07

Als er zaadjes zouden inzetten wel :)
Maar...
De Chiquita-banaan is inderdaad een variëteit van de Dwarf Cavendish als ik het goed heb begrepen. Maar door de jaren hebben ze de zaden uit de vruchten "gekweekt".
Je ziet enkel nog de zwarte stipjes van wat eigenlijk zaden hadden moeten zijn.
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14602
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
871 bedankjes

Re: Zaailingen 'aparte' musa's opgepot.

Berichtdoor Nosferatu op 18 jan 2013 13:23

Dju !
Nosferatu
 
Berichten: 498
Geregistreerd: 18 maart 2011 22:03
Woonplaats: Lede
15 bedankjes

Re: Zaailingen 'aparte' musa's opgepot.

Berichtdoor Rico op 18 jan 2013 17:05

Nosferatu schreef:Dju !



:lol:
Gr, Rico
Avatar gebruiker
Rico
 
Berichten: 1980
Geregistreerd: 01 jul 2012 13:04
Woonplaats: Melick
163 bedankjes

Re: Zaailingen 'aparte' musa's opgepot.

Berichtdoor bananaking29 op 10 feb 2013 19:13

Afbeelding











Hier even een voorbeeldje :thumb_up:
Bijlagen
nieuwwwe.jpg
van zaad tot zaailing
nieuwwwe.jpg (52.32 KiB) 2657 keer bekeken
bananaking29
 

Vorige

Keer terug naar Bananen, canna's, strelitzia's, heliconia's en gembers

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 37 gasten