In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.
Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.
Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.
We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.
Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.
Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.
Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.
Echt mooi ron. Heb het al eens gemeld maar je moet die dingen echt gaa verkopen hier Vooral die paal is echt specialer dan wat je zelf in speciaalzaken kan kopen.
ik heb me recent 2 verlichting/stekkerpalen aangeschaft voor 15€ per stuk in plaats van 50€
Mijn olifant staat ondertussen in de tuin met in iedere poot een Ilex crenate Blondie. Tot nu toe zijn alleen de poten nog maar vol gegroeid.
Maar na het zien van Ron zijn Tiki ben ik ook aan het werk gegaan. En omdat ik Zelf bomen zaag voor kachelhout ben ik een mooi stukje wilgenhout tegen gekomen waar ik een tiki van probeer te maken.
Gr. Roel
Bijlagen
IMG_7904.JPG (114.92 KiB) 5740 keer bekeken
IMG_7905.JPG (107.12 KiB) 5740 keer bekeken
IMG_7907.JPG (68.6 KiB) 5740 keer bekeken
IMG_7910.JPG (99.82 KiB) 5740 keer bekeken
2013/2014, min -1.4°C 2014/2015, min -5.6°C 2015/2016, min -7.6°C
Dat ziet er goed uit . Laat het hout wel geleidelijk aan drogen. Als je er niet aan werkt kan je hem het best buiten zetten. Droog en in de schaduw anders is de kans groot dat het hout gaat scheuren. Maar helemaal top. Gr. Ron
Ik had deze in Eerste instantie voor mijn zelf gemaakt. Maar ze zijn inmiddels verkocht. Van de pelikaan had ik alleen maar een schets dus die heb ik er nog bij gemaakt. Graag. Ron