Mooie Tetrapanax , Niek en ik zie dat je de Washingtonia ook in volle grond hebt staan .
Ga je er een kot rondbouwen of is het een ingegraven pot? In volle grond worden ze machtig mooi, dik en vooral groot. Dus... doen zou ik zeggen. Je zult er geen spijt van krijgen.
Michael, je kan je C. brownii ook in volle grond overwinteren hoor. Zelfde verhaal als voor een Washingtonia. Je hoeft niet meer te sleuren en er geen plaats meer voor te zoeken. Mij is het vorige winter - ja ik weet het, dat was er geen - goed gelukt en een kotje en wat electriciteit meer mag toch geen probleem zijn als je ziet wat je ervoor in de plaats krijgt.
IMG_2533
Sorry Niek , ik wil je album hier niet verpesten met foto's uit mijn tuin, maar een fotootje zegt meer als een heel pleidooi om ook wat moeilijkere soorten in volle grond te laten overwinteren.
Wilfried