francois eijkhout schreef:Margaretha als je een beaugonville in de koude grond zet met tent o i d moet je haar wel bijverwarmen ze kunnen hooguit 1 graad vorst hebben het zou heel zonde zijn als zij dood vriest en goedkoop zijn ze ook niet ik heb er zelf een die gaat naar de zolderkamer succes groeten Francois

Ja het zal niet gemakkelijk zijn om de bougaville de winter door te slepen.
Het voordeel is dat hij op een luwe plaats staat tegen een een steens muur. En aan de binnenkant van deze muur hangt een cv radiator die de gehele dag brand. Deze straalt toch wat warmte naar de muur uit.
Als de vorst komt gaat de olielamp of stompkaars in onder de aardewerkbloempot. Dit moet dan fungeren als een soort kacheltje.
De storm had het tentje vanmorgen wel verwoest. Ook was er een hele grote vaas (1.10cm hoog) vol met aarde toch omgewaaid.
Flink stuk, dus had ik er flink de P.... in.
Maar gelukkig is de storm gaan liggen, en kan ik dit weekend de boel weer herstellen.
Margaretha