arpad veldhuis schreef:ik ga voor Wedelia trilobata
Amai, dat is rap gevonden!
Nieuwe tussenstand:
lapalmeraie 5 juiste antwoorden.
Amourath 5 juist.
arpad veldhuis 3 juist.
shusui 3 juist
orinoco 2 juist
poohke1 2 juist.
Pater-ik 2 juist.
Tropical Bart 2 juist..
Tropical Geert 1 juist.
Sodiac 1 juist.
Een woordje uitleg:
Wij gebruiken het aan de oevers van onze visvijvers te Chum Phae, om de grond bijeen te houden tijdens het regenseizoen en ander onkruid minder kans te geven om door te komen.
[center]

[/center]
Vermeerdering is eigen simpel, gewoon in stukjes knippen telkens voor en na een wortel, en terug de grond in.
[center]

[/center]
Wat me meer zorgen baart als alternatief voor gazon, zijn de slierten die plant maakt om telkens een nieuw plantje te maken... ik blijf er eerlijk gezegd nogal vaak met mijn lompe voeten achter hangen.
[center]

[/center]
Of het afsnijden met de grasmaaier makkelijk gaat is me onbekend, wij gebruiken de bosmaaier voor dit werk. Wel heb je gans het jaar door kleine maar fraaie bloemen.
[center]

[/center]
Bij het niet onderhouden van deze plant, durft hij makkelijk de hoogte ingaan... daarom ook waarschijnlijk de benaming "Climbing Wedelia"
