Beste Palmvrienden,

In augustus 2008 ging Palmvrienden voor het eerst online. Wat begon als een plek om onze gezamenlijke passie voor palmen, exotische planten en tuinen te delen, groeide door de jaren heen uit tot een mooie community vol kennis, ervaringen, foto's en bijzondere verhalen.

Na 18 jaar hebben we besloten om een punt te zetten achter Palmvrienden.

Op 28 september 2026 zal Palmvrienden definitief offline gaan.

We willen alle huidige en voormalige gebruikers dan ook tijdig informeren. Heb je in de loop der jaren berichten, teksten, foto's of andere informatie op Palmvrienden geplaatst die je graag wilt bewaren? Dan vragen we je om deze vóór 28 september 2026 zelf te downloaden of te kopiëren.

Na het offline halen van de website kunnen we niet garanderen dat deze inhoud nog beschikbaar of terug te halen zal zijn.

Het is bijzonder om terug te kijken op 18 jaar Palmvrienden. Duizenden berichten, foto's, vragen, antwoorden en vooral heel wat gedeelde passie hebben van deze website veel meer gemaakt dan alleen een forum.

Aan iedereen die Palmvrienden doorheen de jaren heeft bezocht, kennis heeft gedeeld, andere leden heeft geholpen of gewoon heeft meegelezen: oprecht bedankt.

Bedankt voor 18 mooie jaren.

Het Palmvrienden-team

Acca sellowiana

Op dit forum kan je met al je vragen terecht over plumeria, heliconia, brugmansia, passiflora en andere exotische bloemen en planten.

Acca sellowiana

Berichtdoor anmoock op 03 aug 2009 15:25

hello beste tuinvrienden,mijn acca sellowiana groeit mooi maar geeft mementeel geen bloemen,de knoppen verdrogen nochtans krijgt genoeg water en voeding, wat is er aan de hand met deze plant ?
graag een reactie dank bij voorbaat
anmoock
 
Berichten: 1
Geregistreerd: 28 apr 2009 17:17
0 bedankjes

Re: Acca sellowiana

Berichtdoor lapalmeraie op 03 aug 2009 16:32

Hallo anmoock

Van harte welkom op het forum!
Helaas kan ik je niet verder helpen met jouw probleem maar ik ben er zeker van dat er andere leden zijn die je verder kunnen helpen. ;)

Vriendelijke groeten
La Palmeraie
http://palmvrienden.net/lapalmeraie
volg lapalmeraie op X: @la_palmeraie
Avatar gebruiker
lapalmeraie
 
Berichten: 14603
Geregistreerd: 19 jan 2009 14:35
Woonplaats: Ronse (Oost-Vlaanderen)
871 bedankjes

Re: Acca sellowiana

Berichtdoor Christophe op 03 aug 2009 17:05

Heb je misschien een fotootje van je Acca sellowiana? Dat zegt meer dan duizend woorden zeggen ze wel eens ;)

Hulp bij foto's uploaden naar het forum? http://palmvrienden.net/help/fotos-uploaden-naar-forums/

Christophe
Avatar gebruiker
Christophe
Beheerder
Beheerder
 
Berichten: 8141
Geregistreerd: 09 aug 2008 20:12
Woonplaats: Stekene (Oost Vlaanderen)
222 bedankjes

Re: Acca sellowiana

Berichtdoor videomaster op 03 aug 2009 17:16

Een beetje googlen naar acca sellowiana, brengt me op een tweede benaming Feijoa sellowiana, familie van de Guave die bij ons groeit. Misschien vindt je zo meer?

Afbeelding
Greets Videomaster Thailand Isaan forum
Avatar gebruiker
videomaster
 
Berichten: 1578
Geregistreerd: 30 jul 2009 11:01
Woonplaats: Thailand
31 bedankjes


Keer terug naar Exotische bloemen en planten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast

cron